10 основних правил при виборі стилю дизайну

content_1

Багато людей, які стикаються з вибором дизайну інтер’єру, роблять одну й ту саму помилку: вони поспішають скуповувати безліч журналів на цю тематику, проходять різноманітні тести для визначення типу особистості та читають статті про сучасні новинки інтер’єру. Тому, якщо ви стоїте перед цим вибором, знайте, що головне – це знайти відповідність між вашим душевним станом та майбутнім інтер’єром. Саме для цього нижче є наведені десять простих порад, які вам обов’язково допоможуть.

1. Однією з найбільш поширених помилок при виборі стилю інтер’єру є те, що людина не розглядає стиль з точки зору подальшої перспективи тривалого проживання, вона робить радше емоційний, ніж практичний вибір. Потрібно пам’ятати, що через деякий час проживання, ваш стиль інтер’єру може просто набриднути вам. Робіть такий ремонт, який буде задовольняти вас у майбутньому.

11372238691

2. Кожна людина є індивідуальністю і має свої особливі смаки при виборі дизайну інтер’єру. Стиль відображає внутрішній світ людини. Наприклад, бізнесменам підходять такі стилі, як ардеко та мінімалізм; консерваторам – скандинавський або англійський інтер’єр (класичний); любителям величі – бароко, ампір; любителям природи – еко стиль. Коли є різні варіанти, то вибір дизайну стає набагато легшим.

3. Щоб зробити правильний вибір дизайну, Ви повинні знайти компроміс між зручністю майбутнього інтер’єру та вашим смаком. Хибним є намагання передати вибраний стиль дуже точно. Точне та ідеальне втілення може бути лише в керівництві, але на практиці, кожен стиль дизайну допрацьовується індивідуально під людину. Головне – не женіться за модою!

sergey_makhno_office_hqroom_ru_full

4. Важливим аспектом вдалого дизайну інтер’єру є кольори, присутні в ньому. Всім відомо, що кожен колір може мати різний психологічний вплив на людину. Тому, потрібно підібрати таку інтенсивність та контраст кольорів, щоб у майбутньому почувати себе комфортно.

5. Для кожної людини будинок завжди асоціюється з місцем, де вона може відпочити після важкого робочого дня. І навіть найбільш активним та динамічним людям потрібна спеціальна зона відпочинку у власному будинку. Виділіть і ви у своєму інтер’єрі якусь невеличку зону відпочинку, де ви можете почитати, розслабитися та навіть подрімати.

11

6. Зазвичай, головним критерієм для вибору дизайну є ціна. Багато сучасних стилів використовують різні дорогі предмети, такі як антикваріат, предмети ручної роботи, дорогі натуральні матеріали та ін. Не намагайтеся замінити ці дорогі предмети на прості та дешеві, зберігайте природність та не робіть копій. Краще вибрати для свого інтер’єру дешевші та не менш якісні предмети декору.

7. Якщо у будинку або квартирі люди різного віку проживають разом, то необхідністю є змішання стилів та їхнє плавне поєднання. Наприклад, люди старшого покоління будуть почувати себе не зовсім комфортно в якійсь супермодній кімнаті з яскравим освітленням. У кожної людини є свої індивідуальні смаки. Кожен член родини повинен мати свій куточок, в якому він би почував себе комфортно.

dna_klassichieskaia_ghostinaia

8. Не менш важливим критерієм вибору інтер’єру є висота стелі та площа квартири. Зараз є модними такі стилі, які вимагають великий простір та велику кількість декору. Якщо у вас невелика площа, то вам потрібно вибрати стиль, який розширить простір візуально та не зробить з вашої кімнати комору.

6-stil-provans

9. Як відомо, всі інтер’єри – це змішання кількох стилів. Найважливіше – щоб таке змішання було гармонійним. Зробіть переходи між стилями не дуже контрастними, декоруйте предмети візуально, або вбудовуйте їх у меблі та зніміть з них акцент.

10. Підходьте до вибору дизайну інтер’єру практично. Кожна кімната має мати своє функціональне призначення. Зручність та практичність – головні правила вдалого вибору стилю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 голосів, оцінка: 5.00 з 5)
Loading ... Loading ...

Залиште коментар