За затишною назвою нашої дизайн-студії стоять професіонали, які вже 12 років із пристрастю беруться за кожен проект.

Деякий час Юрій Теплий працював самостійно над проектами, проте зі збільшенням замовлень збільшувались і працівники. У процесі сформувалася велика команда з фахівцями різного профілю. Разом ми влаштовуємо мозковий штурм в пошуках креативності, зручностей, стильних вирішень. Та на перше місце ставимо побажання замовників, щоб створити не просто проект, а теплий дім: дім – це не лише чотири стіни. Це синонім спокою, сім’ї та гармонії, навколо якого сконцентровано життя кожної людини. Місце, де затишно і комфортно кожному членові сім’ї.

Ми впроваджуємо найновіші рішення в кожен проект і часто з ними стаємо на ринку першопрохідцями. Індивідуально для проекту розробляємо і створюємо власну високоякісну продукцію, яка буде довгі роки частиною домашнього комфорту. Найвища якість прийшла разом з досвідом: розробили близько 500 дизайнів різних приміщень – житло, офіси, заклади громадського харчування та ресторанно-готельні комплекси. Те, що людям подобається наша робота, підтверджують не лише добрі відгуки, але й нагороди на конкурсах в Москві, Нью-Йорку, Тайвані.

Дизайн вважаємо сучасним мистецтвом, а кожну роботу – картиною. Наш стиль – це еклектика. Мінімалізм, лофт, скандинавію, елементи яких поєднуємо, творимо щоразу унікальний проект. В хід іде все: метал, дерево та бетон. Любимо працювати з контрастом фактур, текстур та світла, балансом між естетикою та практичністю. Віримо в еко у дизайн – за цим майбутнє.

А ще ми «за» раціональність у всьому, тому наш підхід можна описати так:

«Шедевр – це не тоді, коли дорогий матеріал виглядає гарно, а коли дешевий матеріал виглядає круто!»