Квартира 200 кв.м. (м. Львів)

Дизайн інтер’єру двохповерхової квартири у м. Львів розроблявся для сімейної пари з трьома дітьми. Кожен з поверхів має приблизно по 100 кв.м. Перший поверх квартири призначений більше для батьків. На ньому знаходяться – прихожа, вітальня, кухня, спальня, кабінет та санвузол. Другий поверх призначений повністю для дітей, а саме – загальна ігрова кімната, яка розміщена посеред трьох дитячих кімнат, санвузла та гардеробної.

На першому поверсі повністю демонтувались перегородки між коридором, вітальнею та кухнею. Таким чином в нас створилась велика та простора студія, в якій сім’я буде проводити більшість часу. Дизайн інтер’єру студії виконаний в сучасному стилі з елементами українських мотивів – плитка на підлозі викладена візерунком вишиванки, солома над обіднім столом та інше. Усі стіни пофарбовані в колір слонової кістки та прості двері такого ж кольору, щоб зливались з стінами та не робили різких контрастів. А яскраві “плями” та кольорові акценти у вигляді меблів та декоративних елементів привертають на себе увагу та створюють дизайн цікавим та різноманітним. Перегородка між сходовою кліткою та кабінетом вимурувана з склоблоку для попадання сонячного світла на сходи і тим самим їх освітлення. Дизайн інтер’єру спальні та санвузла виконані в спокійних та гармонійних кольорах, а дизайн кабінету, зважаючи на професію замовника, зроблений в кольорі голубого неба та з фотошпалерами.

Прорізавши отвір в перекритті та поставивши сходи – з технічного поверху було зроблено другий поверх в квартирі, який призначений виключно для дітей. Усі перегородки мурувались згідно проекту. Зважаючи на низькі стелі другого поверху (2,3 м.) – особлива увага в дизайні приділялась освітленню та декоруванню стін для візуального збільшення висоти приміщень. В загальній ігровій кімнаті, де діти можуть разом бавитись та переглядати мультики, для досягнення цікавого дизайну та практичності, було вирішено залишити відкриті бетонні колони, так як і на першому поверсі, а стеля не оброблялась шпаклювальними засобами, а просто фарбувалась по бетоні. Дизайн інтер’єру трьох дитячих зроблено по усім побажанням замовників та дітей.

[LayerSliderWP] Slider not found
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 голосів, оцінка: 4.63 з 5)
Loading ... Loading ...

Залиште коментар