Квартира 56 кв.м. (м. Львів)

Квартира знаходиться у самому центрі міста Львів, під горищем старого житлового будинку. Дизайн інтер’єру квартири у Львові розроблявся для молодої та цікавої сім’ї з двома дітьми. Горище в квартирі високе, тому простір було поділено на два рівні. На першому рівні знаходиться прихожа, кухня, вітальня, спальня та санвузол, а на другому поверсі велика дитяча для двох дітей. Дизайн інтер’єру квартири виконувався у прихожій, кухні, вітальні та у санвузлі.

Побажання замовників був стиль лофт, тому я частково залишив існуючу цеглу та дерев’яне перекриття. Також за побажанням, замість телевізора було зроблено проектор з великим екраном. Зважаючи на те, що вітальня вузька та повинна бути вільною для пересування – у ній розташоване лише велике плетене крісло та журнальний столик. Під сходами розташована відпочинкова зона. У санвузлі дизайн зроблений також у стилі лофт з існуючою пофарбованою цеглою та дерев’яним перекриттям.

[LayerSliderWP] Slider not found
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 голосів, оцінка: 5.00 з 5)
Loading ... Loading ...

Один коментар до Квартира 56 кв.м. (м. Львів)

  1. Богдан says:

    В проекті були враховані всі побажання. Деталі, які лишилися на розсуд Юрія, були втілені ідеально і повністю відповідали нашим смакам. Всі розбіжності в поглядах вирішувалися швидко. Рекомендуємо Юрія!

Залиште коментар