Ескіз-дизайн еко-офісу “Всесвітній фонд дикої природи (WWF)”. Москва

Панда- будинок – це новий офіс всесвітнього фонду природи в Москві створений для того, щоб стати прикладом екологічного будівництва в Росії.
Інтер’єр еко – офісу розроблений під впливом основної мети Всесвітнього Фонду Дикої Природи ( WWF) – збереження гармонії людини і природи.
Велика кількість вільного простору зелені і світла роблять інтер’єр відкритим і гостинним, а сучасні меблі та оздоблювальні матеріали наповнять будинок затишком і комфортом.
Витонченість і кришталева чистота перегородок NAYADA дає можливість функціонально розділити робочий простір еко-будинку зберігши при цьому ефект відкритості та легкості.
Ідеальним рішенням підлоги для приміщень першого поверху є використання килимового покриття Компанії InterfaceFLOR , зручність , надійність і краса – ось основні критерії при її виборі, і безумовно, підкреслити статус і стильове рішення інтер’єру допоможуть  колекції килимової плитки системи Intercell .
Для максимального комфорту були обрані офісні меблі японської корпорації Okamura.  Ергономіка робочого місця дозволяє комфортно розміститися в кріслі і сконцентрувати всю увагу співробітників на вирішенні творчих завдань.
У процесі розробки концепції інтер’єру,  автори проекту дотримувалися розробленого планування.

111

Приміщення першого поверху :

Приймальня.

 Передбачено два робочих місця, а також виставковий стенд, де буде розміщено інформацію про проект, всі спонсори і т.д.

Корпоративний фандрейзинг (Робочий зал 1).
Відкритий простір, один стіл компанії Okamura на 6 робочих місць – таке рішення дозволить об’єднати людей і підкреслить важливість спільного вирішення завдань! У навісних панелях передбачені шафи для сувенірів і публікацій (закриті) .

4

3 . Служба інформації (Робочий зал 2).
Робочих місць 5 + 2 чол.
Враховуючи специфіку роботи даних груп, пропонується відокремити робочий простір зал 2 від приміщень 1-го поверху перегородкою NAYADA – Crystal. Це рішення дозволить значно знизити рівень шуму, зберігши при цьому прийнятний рівень природного освітлення та основні вимоги концепції інтер’єру. Для групи з 2 чоловік з великим обсягом аудіо / відео техніки пропонується відокремити частину залу 2 перегородкою NAYADA – Hufcor . Таке рішення дозволить даним двом групам співіснувати в одному оупенспейсі .

Відділ по роботі з однодумцями (Робочий зал 3).
Робочих місць 8.   Зал поділено на дві частини: в торцях розміщені функціональні зони на 4 робочих місця, в центрі залу розміщена кімната для переговорів, відокремлена перегородками NAYADA – Crystal.

Приміщення нульового поверху :

Пропонується перенести кімнату прийому їжі в окреме приміщення. Конференц – зал, кімнату для переговорів і зону відпочинку об’єднати в одному багатофункціональному приміщенні. Розділити простір по мірі необхідності можливо за допомогою звукопоглинальних перегородок NAYADA – Hufcor .

6 copy

Завдяки наявності декількох проекторів, Ви зможете провести відеоконференцію, переговори або просто розслабитися і насолодитися імітацією неба на стелі, яку показують дані проектори, і , сидячи на газоні, відчути тепло вогню під звуки і види живої природи.
У перспективі, на даху, можна розмістити «Геліоконденсатори» завдяки яким денне світло зможе потрапити у найвіддаленіші частини Панда- будинку.

   Детальніше про даний екскіз-проект в розділі Конкурси