Послуги

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРА

Виконуємо дизайн житлових та громадських приміщень, таких як бари, ресторани, кафе, салони краси, торгові магазини, диско-клуби, офіси та інше.
Розробка дизайн-проекту включає в себе 3д візуалізацію Вашого майбутнього інтер’єру та креслення , які потрібні майстрам для втілення дизайн-проекту в реальність.

АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Розробляємо ескізні та робочі проекти житлових, громадських та промислових об’єктів.

ДИЗАЙН ФАСАДУ

Дизайн-проект фасаду включає в себе візуальний вигляд готового закінченого обєкту та усі необхідні креслення для майстрів.

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

Виконуємо дизайн ландшафту будь-яких ділянок: біля житлових котеджів, ресторанів, готелів та інше. Також проектуємо та виготовляємо малі архітектурні форми, такі як фонтани, лавки, альтанки, садові меблі і т.д., для затишку та надання креативності Вашій території. Наш спеціаліст розробить для Вас дендроплан та своїми руками надасть ділянці життя.

ДЕКОРУВАННЯ

Велике значення в загальному і детальному сприйнятті інтер’єру займає декорування – це ізюминка та послідній “штрих” в завершенні дизайну. Ми виконуємо декорування різних приміщень, таких як весільні зали (також світло-музика), заклади громадського харчування, торгові магазини, житлові приміщення та інше.

КОРПУСНІ МЕБЛІ

Наші майстри якісно виготовлять для Вас будь-які меблі (кухонні меблі, шафи купе і інше.) з надійних та перевірених часом матеріалів, а дизайнер індивідуально та безкоштовно розробить для Вас візуалізацію тих меблів.

ВИРОБИ З ДЕРЕВА

Виготовляємо різні вироби з дерева, починаючи від дерев’яних меблів та сходів і закінчуючи елементами декору.