Дизайн інтер’єру ціна.

Для зручності спілкування і роботи з нашими замовниками ми розробили основні пакти послуг, згідно яких будуємо співпрацю. Гнучка і зрозуміла система нашої роботи полегшує взаєморозуміння та мінімізує всі робочі моменти. Це дає змогу максимально сконцентруватись на роботі, яку ми завжди закінчуємо у зазначений термін.

Наші пакети, обсяги послуг та ціни

ПЛАНУВАННЯ

Обмірний план, план демонтажа, план
монтажа, проектований план з розмірами,
план розташування меблів

2 у.о./1 кв. м

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Планування та фотореалістична візуалізація

від 20 у.о./1 кв. м

ДИЗАЙН-ПРОЕКТ

3D візуалізації, технічні креслення,
специфікації (декоративні матеріали,
сантехніка, освітлення, двері)

від 25 у.о./1 кв. м

ДИЗАЙН-ПРОЕКТ З ПРОРАХУНКОМ РЕАЛІЗАЦІЇ

3D візуалізації, технічні креслення,
специфікації (декоративні матеріали,
сантехніка, освітлення, двері) + кошториси –
декоративні матеріали, освітлення,
розхідні матеріали, ремонтні роботи, меблі на замовлення, фабричні меблі, сантехніка та техніка

від 30 у.о./1 кв. м

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ (НАГЛЯД)

Увесь процес реалізації дизайн проекту ми
беремо на себе – авторський нагляд,
технологічний нагляд, робота з
постачальниками, виробниками,
підрядниками, логістика, складання
рахунків, ведення кошторису витрат,
складання графіку робіт, фотозвіт і т.д. –
тобто все, від технічних мереж до
композиції букету у вазі. (Дизайн-проект в вартість не входить)

від 25 у.о./1 кв. м

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Студія дизайну інтер’єру

Teplyy design – створить для вас неповторний дизайн інтер’єру квартири, дизайн інтер’єру будинку, дизайн інтер’єру кімнати такий,  який ви хочете. Ми виконаємо ваші найзаповітніші бажання, знайдемо рішення для найскладніших завдань. Наш дизайн інтер’єру точно сподобається вам, та вашим гостям. Адже для дизайнерів студії Teplyy design немає нічого неможливого.

У Нас, ви можете замовити послуги дизайнера інтер’єру, який задовольнить найвибагливіших клієнтів. В будь-якій, навіть в найменшій площі ми створимо гармонію, те реалізуємо дизайн-проєкт будь-якої складності. Завдяки 3-Д візуалізації, ви зможете прекрасно уявити яким буде ваше омріяне житло. Студія дизайн Teplyy design, першим пріоритетом ставить для себе задоволеність замовника, тому ми пройдемо з вами всі етапи для реалізації вашого дизайну інтер’єр. Наші спеціалісти зроблять обмірний план, внесуть в проєкт план демонтажу, чи монтаж стін, план розташування меблів, електророзмітку, розгортку дизайну стін і т.п. Ви отримаєте на руки проєкт дизайну інтер’єру з розписаним та нанесеним  до деталей план вашого омріяного житла,  яким ви будете з гордістю насолоджуватися.

Не переживайте за дизайн

Стрімкий темп життя диктує тренди й тенденції, в тому числі дизайні інтер’єру, архітектурі, ландшафтному дизайні, загалом оформленні приміщень. Нам не обійтися без функціонального комфортного житла, яке стає не забаганкою, а звичайною нормою нашого життя. Наша команда, потурбується, щоб ваша оселя була вам вашим затишком, комфортом, гордістю і вашим місцем сили. Ми здійснюємо авторський нагляд реалізації дизайн-проєкту. Наші дизайнери роблять виїзди на об’єкт, виробництво або в салони за підбором матеріалів та меблів для вашого житла. 

Контроль та консультації виконання монтажних та оздоблювальних робіт на всіх етапах реалізації проєкт, забезпечать 100% відтворення задуманого та погодженого з клієнтом у життя. Ми підберемо оздоблювальні матеріали, меблів та предмети інтер’єру які пасуватимуть вашій оселі та вам. Вам не прийдеться витрачати кошти на перероблення, доробку, закупку додаткових матеріалів, адже ми здійснюємо закупівлю матеріалів таким чином, щоб не його було надлишків. Ми заберемо на себе всю роботу з виробниками, підрядниками та постачальниками, а вам залишити лише найцікавіше – насолоджуватись процесом прийняття рішень, та насолоду вашим житлом.

 

Teplyy design – ми тебе розуміємо

Наша студія понад 13 років надає якісні дизайнерські послуги, реалізує будь-які дизайн-проєкти. Нам вдалося реалізувати понад 500 проєктів різної складності, задовольнити своїх клієнтів, які тепер проживають в оселях своєї мрії.

Teplyy design – знаходить лише успішні і стильне рішення для ваших квартир, будинків, заміських будиночків, чи просто кімнат в оптимальні терміни. З індивідуальним підходом до замовника, будь-який наш проєкт залишається унікально неповторним.

У своїх дизайн-проєктах, ми часто використовуємо природні екоматеріали, адже вважаємо, що природа найкращий архітектор.

 

Ціна дизайну інтер’єру

Вартість будь-якого проєкту прямо пропорційно залежить від його складності й багатьох інших факторів. Уже після зустрічі з вами та детального брифування, ми зможемо детально описати ваше бажане житло, з урахуванням вимог, планів та переліку робіт. Також, при розрахунку плати за послугу, необхідно врахувати, чи бажаєте ви, щоб Teplyy design взяв на себе відповідальність за всі ремонтні роботи та авторський нагляд. Тоді, на основі готового дизайн проєкт,  можна встановити оцінювальну вартість всіх робіт.