Проект ЖК Forum Apartments

«О, великий мінімалізм» – так можна назвати цей проект для сім’ї відомого прогресивного ІТ-шника. Тут на 200 м² у ЖК Forum Apartments (150 м² + 50 м² терас) – і улюблена цегла, і бетон, і лаконічність.

Головним концептом проекту стала ідея творення унікальності інтер’єру не додаючи щось нове, а залишаючи основне, базове. Відтак і цегла, і бетонні стіни-стеля залишилися ще від забудовника. Вони стали елементами ідентифікації лофтівсько-мінімалістичного стилю та індивідуальності проекту. Штукатурка та пофарбована цегла місцями мають лише декоративну функцію, є інструментами різниці текстур-кольорів, що вимагає проект.

Ось так відхід від традиційних методів змінив вигляд квартири на надсучасну. А ще це хід конем, що дозволив власниками зекономили значні кошти на ремонтних роботах.

Студія Teplyy Design вже найближчим часом розпочинає реалізацію цього проекту «під ключ»: виготовляємо авторські меблі, наша команда забезпечує і авторський нагляд, і всі ремонтні роботи. Фото-враженнями втіленого проекту обіцяємо поділитися з вами.

Дивитись інші проекти

Замовити проект