Ремонтно-будівельні роботи

Вартість від 180 дол/кв.м.

Ми якісно, швидко та професійно проводимо ремонтні роботи як квартири, приватні будинки, так і різноманітні комерційні приміщення (офіси, магазини, ресторани, кафе, готелі, тощо).

У нас працюють спеціалісти з кожної необхідної сфери (маляр, штукатур, сантехнік, електрик, плиточник тощо), які добре знають усі найсучасніші технології та вміють їх втілювати на практиці.

Ми використовуємо лише якісні матеріали та прискіпливо контролюємо кожен етап виконання робіт. Саме так ми можемо добитись максимальної якості та гарантувати клієнтам, що їхній ремонт послужить не один рік!

Гарантія 5 років!

Студія дизайну інтер’єру

Teplyy design – створить для вас неповторний дизайн інтер’єру квартири, дизайн інтер’єру будинку, дизайн інтер’єру кімнати такий,  який ви хочете. Ми виконаємо ваші найзаповітніші бажання, знайдемо рішення для найскладніших завдань. Наш дизайн інтер’єру точно сподобається вам, та вашим гостям. Адже для дизайнерів студії Teplyy design немає нічого неможливого.

У Нас, ви можете замовити послуги дизайнера інтер’єру, який задовольнить найвибагливіших клієнтів. В будь-якій, навіть в найменшій площі ми створимо гармонію, те реалізуємо дизайн-проєкт будь-якої складності. Завдяки 3-Д візуалізації, ви зможете прекрасно уявити яким буде ваше омріяне житло. Студія дизайн Teplyy design, першим пріоритетом ставить для себе задоволеність замовника, тому ми пройдемо з вами всі етапи для реалізації вашого дизайну інтер’єр. Наші спеціалісти зроблять обмірний план, внесуть в проєкт план демонтажу, чи монтаж стін, план розташування меблів, електророзмітку, розгортку дизайну стін і т.п. Ви отримаєте на руки проєкт дизайну інтер’єру з розписаним та нанесеним  до деталей план вашого омріяного житла,  яким ви будете з гордістю насолоджуватися.

Не переживайте за ремонт

Стрімкий темп життя диктує тренди й тенденції, в тому числі ремонтних роботах. Найскладніший етап у реалізації житла – РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ. Наша команда, потурбується, щоб цей етап ви пройшли максимально швидко, без стресу, додаткових витрат, а головне без нервів з дотриманням усіх термінів. Ми здійснюємо кваліфіковані ремонтні роботи будь-якої складності. У нас згуртована команда, яка реалізувала не одну сотню проєктів по всій Україні. 

Головне, що ми здійснюємо повну роботу над проєктом «під ключ», що гарантує вам 100% реалізацію того, що ви бачите на картинці. Ми гарантуємо контроль на всіх етапах виконання робіт та фото-відео звіт процесу. Вам не прийдеться витрачати кошти на перероблення, доробку, закупку додаткових матеріалів, адже ми здійснюємо закупівлю матеріалів таким чином, щоб не його було надлишків. Ми заберемо на себе всю роботу з виробниками, підрядниками та постачальниками, а вам залишити лише найцікавіше – насолоджуватись процесом прийняття рішень, та насолоду вашим житлом.

Teplyy design – ми тебе розуміємо

Наша студія понад 13 років надає якісні дизайнерські послуги, реалізує будь-які дизайн-проєкти. Нам вдалося реалізувати понад 500 проєктів різної складності, задовольнити своїх клієнтів, які тепер проживають в оселях своєї мрії.

Teplyy design – знаходить лише успішні і стильне рішення для ваших квартир, будинків, заміських будиночків, чи просто кімнат в оптимальні терміни. З індивідуальним підходом до замовника, будь-який наш проєкт залишається унікально неповторним.

У своїх дизайн-проєктах, ми часто використовуємо природні екоматеріали, адже вважаємо, що природа найкращий архітектор.

 

Ціна дизайну інтер’єру

Вартість будь-якого проєкту прямо пропорційно залежить від його складності й багатьох інших факторів. Уже після зустрічі з вами та детального брифування, ми зможемо детально описати ваше бажане житло, з урахуванням вимог, планів та переліку робіт. Також, при розрахунку плати за послугу, необхідно врахувати, чи бажаєте ви, щоб Teplyy design взяв на себе відповідальність за всі ремонтні роботи та авторський нагляд. Тоді, на основі готового дизайн проєкт,  можна встановити оцінювальну вартість всіх робіт.