Реалізація дизайну особняку

Teplyy Design!!!

Design office Teplyy Design

Teplyy Design work in office

Preview to the design of the apartment, Globus

Design apartment by Teplyy Design. Lviv, street Efremova

Design apartment by Teplyy Design, procces

Stages of realization of design project on apartments. Lviv

DESIGN APARTMENT BY TEPLYY DESIGN

Industrial loft design / Breathe concrete / Teplyy Design

Scandinavian design apartment / Apartment for Sishi / Teplyy Design

Design apartment / Gentle contrast / Teplyy Design

Design apartment / Life is beautiful / Teplyy Design

Design apartment / Accent functionality / Teplyy Design

СТУДІЯ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ

Teplyy design – створить для вас неповторний дизайн інтер’єру квартири, дизайн інтер’єру будинку, дизайн інтер’єру кімнати такий,  який ви хочете. Ми виконаємо ваші найзаповітніші бажання, знайдемо рішення для найскладніших завдань. Наш дизайн інтер’єру точно сподобається вам, та вашим гостям. Адже для дизайнерів студії Teplyy design немає нічого неможливого.

У Нас, ви можете замовити послуги дизайнера інтер’єру, який задовольнить найвибагливіших клієнтів. В будь-якій, навіть в найменшій площі ми створимо гармонію, те реалізуємо дизайн-проєкт будь-якої складності. Завдяки 3-Д візуалізації, ви зможете прекрасно уявити яким буде ваше омріяне житло. Студія дизайн Teplyy design, першим пріоритетом ставить для себе задоволеність замовника, тому ми пройдемо з вами всі етапи для реалізації вашого дизайну інтер’єр. Наші спеціалісти зроблять обмірний план, внесуть в проєкт план демонтажу, чи монтаж стін, план розташування меблів, електророзмітку, розгортку дизайну стін і т.п. Ви отримаєте на руки проєкт дизайну інтер’єру з розписаним та нанесеним  до деталей план вашого омріяного житла,  яким ви будете з гордістю насолоджуватися.

НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ ЗА ДИЗАЙН

Стрімкий темп життя диктує тренди й тенденції, в тому числі дизайні інтер’єру, архітектурі, ландшафтному дизайні, загалом оформленні приміщень. Нам не обійтися без функціонального комфортного житла, яке стає не забаганкою, а звичайною нормою нашого життя. Наша команда, потурбується, щоб ваша оселя була вам вашим затишком, комфортом, гордістю і вашим місцем сили. Ми здійснюємо авторський нагляд реалізації дизайн-проєкту. Наші дизайнери роблять виїзди на об’єкт, виробництво або в салони за підбором матеріалів та меблів для вашого житла.

Контроль та консультації виконання монтажних та оздоблювальних робіт на всіх етапах реалізації проєкт, забезпечать 100% відтворення задуманого та погодженого з клієнтом у життя. Ми підберемо оздоблювальні матеріали, меблів та предмети інтер’єру які пасуватимуть вашій оселі та вам. Вам не прийдеться витрачати кошти на перероблення, доробку, закупку додаткових матеріалів, адже ми здійснюємо закупівлю матеріалів таким чином, щоб не його було надлишків. Ми заберемо на себе всю роботу з виробниками, підрядниками та постачальниками, а вам залишити лише найцікавіше – насолоджуватись процесом прийняття рішень, та насолоду вашим житлом.

 

TEPLYY DESIGN – МИ ТЕБЕ РОЗУМІЄМО

Наша студія понад 13 років надає якісні дизайнерські послуги, реалізує будь-які дизайн-проєкти. Нам вдалося реалізувати понад 500 проєктів різної складності, задовольнити своїх клієнтів, які тепер проживають в оселях своєї мрії.

Teplyy design – знаходить лише успішні і стильне рішення для ваших квартир, будинків, заміських будиночків, чи просто кімнат в оптимальні терміни. З індивідуальним підходом до замовника, будь-який наш проєкт залишається унікально неповторним.

У своїх дизайн-проєктах, ми часто використовуємо природні екоматеріали, адже вважаємо, що природа найкращий архітектор.